1. Най-високо оценен от потребителите
    Western Digital Purple
    Най-високо оценен от потребителите

    Western Digital Purple

    Употреба: Записващо устройство, Интерфейс:SATA III

    Капацитет: 1000-8000 GB
    Кеш памет: 64-256 МБ
    135,01 € - 580,51 € от 0,05 €/GBв 18 магазина

    0

  2. Western Digital Gold

    Western Digital Gold

    Употреба: NAS / Server, Интерфейс:SATA III

    Капацитет: 4000-22000 GB
    Кеш памет: 256-512 МБ
    415,96 € - 1.320,30 € от 0,05 €/GBв 7 магазина

    0

  3. Western Digital Purple Pro Surveillance

    Western Digital Purple Pro Surveillance

    Употреба: Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    Капацитет: 12000-22000 GB
    558,92 € - 1.158,04 € от 0,05 €/GBв 13 магазина

    0

  4. Western Digital Red Pro

    Western Digital Red Pro

    Употреба: NAS, Интерфейс:SATA III

    Капацитет: 2000-24000 GB
    Кеш памет: 64-512 МБ
    340,87 € - 1.738,64 € от 0,04 €/GBв 9 магазина

    0

  5. Western Digital Ultrastar

    Western Digital Ultrastar

    Употреба: Server, Интерфейс:SATA III, Кеш:256МБ

    Капацитет: 12000-20000 GB
    675,15 € 0,06 €/GBв 4 магазина

    0

  6. Western Digital Red Plus

    0

  7. Western Digital Blue

    Western Digital Blue

    Употреба: Настолен Компютър, Интерфейс:SATA III

    Капацитет: 500-12000 GB
    Кеш памет: 32-512 МБ
    191,03 € - 689,41 € от 0,05 €/GBв 10 магазина

    0

  8. Western Digital Purple

    Western Digital Purple

    Употреба: Настолен Компютър, Интерфейс:SATA III, Кеш:64МБ

    166,59 € - 282,40 € от 0,08 €/GBв 16 магазина

    0

  9. Western Digital Blue

    Western Digital Blue

    Употреба: Настолен Компютър, Интерфейс:SATA III

    Капацитет: 3000-6000 GB
    Кеш памет: 128-256 МБ
    186,23 € - 323,42 € от 0,04 €/GBв 3 магазина

    0

  10. Western Digital Purple 1000ГБ 3.5" 5400обороти в минута WD10PURZ

    Western Digital Purple 1000ГБ 3.5" 5400обороти в минута WD10PURZ

    Употреба: Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:64МБ

    от164,90 € 0,17 €/GBв 9 магазина

    0

  11. Western Digital Blue CMR 2000ГБ 3.5" 5400обороти в минута WD20EARZ

    Western Digital Blue CMR 2000ГБ 3.5" 5400обороти в минута WD20EARZ

    Употреба: Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:64МБ

    от172,62 € 0,09 €/GBв 9 магазина

    0

  12. Western Digital Red Plus

    Western Digital Red Plus

    Употреба: NAS / Server, Интерфейс:SATA III, Кеш:128МБ

    221,61 € - 250,84 € от 0,06 €/GBв 9 магазина

    0

  13. Western Digital Ultrastar DC HC550 18TB 3.5" 7200обороти в минута 0F38459

    Western Digital Ultrastar DC HC550 18TB 3.5" 7200обороти в минута 0F38459

    Употреба: NAS / Server, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    1.917,06 € 0,11 €/GB

    0

  14. Western Digital WD Black 6TB 3.5" 7200обороти в минута WD6004FZWX

    Western Digital WD Black 6TB 3.5" 7200обороти в минута WD6004FZWX

    Употреба: Настолен Компютър, Интерфейс:SATA III

    от370,27 € 0,06 €/GBв 3 магазина

    0

  15. Western Digital DC HC590 3.5" 7200rpm

    Western Digital DC HC590 3.5" 7200rpm

    Употреба: NAS / Server / Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    Капацитет: 24000-26000 GB
    1.333,53 € - 1.356,08 € от 0,05 €/GBв 6 магазина

    0

  16. Western Digital Red Pro 26TB 3.5" WD260KFGX

    Western Digital Red Pro 26TB 3.5" WD260KFGX

    Употреба: NAS, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от1.285,57 € 0,05 €/GBв 7 магазина

    0

  17. Western Digital Ultrastar DC HC560 SE 20TB 3.5" 7200обороти в минута 0F38785

    Western Digital Ultrastar DC HC560 SE 20TB 3.5" 7200обороти в минута 0F38785

    Употреба: NAS / Server, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от1.249,99 € 0,06 €/GBв 5 магазина

    0

  18. Western Digital Purple Surveillance

    Western Digital Purple Surveillance

    Употреба: Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:64МБ

    Капацитет: 1000-6000 GB
    242,29 € - 598,22 € от 0,07 €/GB

    0

  19. Western Digital Red Plus

    Western Digital Red Plus

    Употреба: NAS, Интерфейс:SATA III

    Капацитет: 10000-12000 GB
    Кеш памет: 256-512 МБ
    466,13 € - 651,51 € от 0,04 €/GBв 15 магазина

    0

  20. Western Digital Red Pro 3.5" 7200rpm

    Western Digital Red Pro 3.5" 7200rpm

    Употреба: NAS / Server, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    Капацитет: 18000-20000 GB
    828,07 € 0,05 €/GBв 9 магазина

    0

  21. Western Digital Purple Pro Smart Video 8TB 3.5" 7200обороти в минута WD8002PURP

    Western Digital Purple Pro Smart Video 8TB 3.5" 7200обороти в минута WD8002PURP

    Употреба: Server / Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:256МБ

    от428,16 € 0,05 €/GBв 13 магазина

    0

  22. Western Digital Gold Enterprise Клас 10TB 3.5" 7200rpm WD103KRYZ

    Western Digital Gold Enterprise Клас 10TB 3.5" 7200rpm WD103KRYZ

    Употреба: Server, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от512,76 € 0,05 €/GBв 5 магазина

    0

  23. Western Digital Ultrastar DC HC580 24TB 3.5" 7200обороти в минута 0F62796

    Western Digital Ultrastar DC HC580 24TB 3.5" 7200обороти в минута 0F62796

    Употреба: Server / Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от1.288,27 € 0,05 €/GBв 7 магазина

    0

  24. Western Digital Gold 18TB 3.5" 7200обороти в минута WD181KRYZ

    Western Digital Gold 18TB 3.5" 7200обороти в минута WD181KRYZ

    Употреба: Настолен Компютър / NAS / Server, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от900,20 € 0,05 €/GBв 7 магазина

    0

  25. Western Digital Ultrastar DC HC320 8TB 3.5" 7200обороти в минута 0B36404 HUS728T8TALE6L4

    Western Digital Ultrastar DC HC320 8TB 3.5" 7200обороти в минута 0B36404 HUS728T8TALE6L4

    Употреба: NAS / Server, Интерфейс:SATA III, Кеш:256МБ

    от456,43 € 0,06 €/GBв 6 магазина

    0

  26. Western Digital Ultrastar DC HC555

    Western Digital Ultrastar DC HC555

    Употреба: NAS / Server / Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    Капацитет: 16000-18000 GB
    945,69 € - 992,32 € от 0,05 €/GBв 5 магазина

    0

  27. Western Digital Blue 2.5" 5400 оборота в минута

    Western Digital Blue 2.5" 5400 оборота в минута

    Употреба: Лаптоп / PS4 / Настолен Компютър, Интерфейс:SATA III, Кеш:128МБ

    Капацитет: 1000-2000 GB
    195,64 € 0,1 €/GBв 6 магазина

    0

  28. Western Digital Blue 1TB 3.5" 5400обороти в минута WD10EARZ

    Western Digital Blue 1TB 3.5" 5400обороти в минута WD10EARZ

    Употреба: Настолен Компютър / Лаптоп / PS4, Интерфейс:SATA III, Кеш:64МБ

    от279,05 € 0,28 €/GBв 4 магазина

    0

  29. Western Digital Ultrastar DC HC570

    Western Digital Ultrastar DC HC570

    Употреба: Server, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    1.121,63 € - 1.673,12 € от 0,04 €/GBв 8 магазина

    0

  30. Western Digital Ultrastar HC555 12TB 3.5" 0B48720

    Western Digital Ultrastar HC555 12TB 3.5" 0B48720

    Употреба: Server / Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от785,46 € 0,07 €/GBв 2 магазина

    0

  31. Western Digital 3TB 3.5" 5400обороти в минута WD34PURZ

    Western Digital 3TB 3.5" 5400обороти в минута WD34PURZ

    Употреба: Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:128МБ

    от199,90 € 0,07 €/GBв 5 магазина

    0

  32. Western Digital 2TB 3.5" 7200rpm

    Western Digital 2TB 3.5" 7200rpm

    Употреба: NAS / Server, Интерфейс:SAS 2.0

    38,56 € 0,02 €/GB

    0

  33. Western Digital Gold 16TB 3.5" 7200обороти в минута WD161KRYZ

    Western Digital Gold 16TB 3.5" 7200обороти в минута WD161KRYZ

    Употреба: Настолен Компютър, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от866,38 € 0,05 €/GBв 5 магазина

    0

  34. Western Digital Gold Enterprise Class

    Western Digital Gold Enterprise Class

    Употреба: Server / Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    Капацитет: 24000-26000 GB
    1.269,65 € - 1.395,23 € от 0,05 €/GBв 5 магазина

    0

  35. Western Digital Purple Pro 26000ГБ 3.5" 7200обороти в минута WD260PURP

    Western Digital Purple Pro 26000ГБ 3.5" 7200обороти в минута WD260PURP

    Употреба: Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от1.154,93 € 0,04 €/GBв 6 магазина

    0

  36. Western Digital Pro Smart Видео 10TB 3.5" 7200rpm WD102PURP

    Western Digital Pro Smart Видео 10TB 3.5" 7200rpm WD102PURP

    Употреба: Server, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от455,44 € 0,05 €/GBв 6 магазина

    0

  37. Western Digital Ultrastar HC555 20TB 3.5" 7200rpm 0B48724

    Western Digital Ultrastar HC555 20TB 3.5" 7200rpm 0B48724

    Употреба: Server, Интерфейс:SAS 3.0, Кеш:512МБ

    от1.084,38 € 0,05 €/GBв 6 магазина

    0

  38. Western Digital Gold 12TB 3.5" 7200rpm WD122KRYZ

    Western Digital Gold 12TB 3.5" 7200rpm WD122KRYZ

    Употреба: Server, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от735,53 € 0,06 €/GBв 6 магазина

    0

  39. Western Digital Ultrastar DC HC555

    Western Digital Ultrastar DC HC555

    Употреба: NAS / Server / Записващо устройство, Интерфейс:SAS 3.0, Кеш:512МБ

    770,18 € - 1.385,66 € от 0,05 €/GB

    0

  40. Western Digital Ultrastar HC555 20TB 3.5" 7200rpm 0B47749

    Western Digital Ultrastar HC555 20TB 3.5" 7200rpm 0B47749

    Употреба: NAS / Server, Интерфейс:SAS 3.0, Кеш:512МБ

    от1.125,77 € 0,06 €/GBв 7 магазина

    0

  41. Western Digital Purple Pro Smart 24TB 3.5" 7200rpm WD241PURP

    Western Digital Purple Pro Smart 24TB 3.5" 7200rpm WD241PURP

    Употреба: Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от1.213,08 € 0,05 €/GBв 6 магазина

    0

  42. Western Digital Ultrastar 18TB 3.5" 7200обороти в минута 0B47747

    Western Digital Ultrastar 18TB 3.5" 7200обороти в минута 0B47747

    Употреба: Server, Интерфейс:SAS 3.0, Кеш:512МБ

    от979,57 € 0,05 €/GBв 5 магазина

    0

  43. Western Digital Gold

    Western Digital Gold

    Употреба: Server / Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    818,39 € 0,04 €/GBв 2 магазина

    0

  44. Western Digital Blue 8TB 3.5" 5700обороти в минута WD80EAAZ

    Western Digital Blue 8TB 3.5" 5700обороти в минута WD80EAAZ

    Употреба: Настолен Компютър, Интерфейс:SATA III, Кеш:256МБ

    от503,13 € 0,06 €/GBв 3 магазина

    0

  45. Western Digital Ultrastar DC HA340 10TB 3.5" 7200rpm 0B47062

    Western Digital Ultrastar DC HA340 10TB 3.5" 7200rpm 0B47062

    Употреба: Server / Записващо устройство, Интерфейс:SATA III

    от582,45 € 0,06 €/GBв 7 магазина

    0

  46. Western Digital Surveillance 24000ГБ 3.5" 7200обороти в минута WD240PURP

    Western Digital Surveillance 24000ГБ 3.5" 7200обороти в минута WD240PURP

    Употреба: Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:512МБ

    от1.334,55 € 0,06 €/GBв 2 магазина

    0

  47. Western Digital Ultrastar DC HC580 22TB 3.5" 7200обороти в минута 0F62791

    Western Digital Ultrastar DC HC580 22TB 3.5" 7200обороти в минута 0F62791

    Употреба: NAS / Server / Записващо устройство, Интерфейс:SATA III

    от1.194,02 € 0,05 €/GBв 5 магазина

    0

  48. Western Digital Ultrastar DC HA340

    Western Digital Ultrastar DC HA340

    Употреба: NAS / Server / Записващо устройство, Интерфейс:SATA III, Кеш:256МБ

    Капацитет: 6000-8000 GB
    375,94 € - 478,27 € от 0,05 €/GBв 3 магазина

    0