Продукти за устна хигиена на кучета

150 продукта
  1. Brit

    Brit

    за Възрастен Куче, Вкус: Мента

    3,66 € - 4,50 € от 14,58 €/кгв 10 магазина

    0

  2. Brit Dental Stick Mobility Куркума & Колаген за Зъбен Камък & Плака 251гр 7бр

    Brit Dental Stick Mobility Куркума & Колаген за Зъбен Камък & Плака 251гр 7бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Мента

    от3,40 € 13,55 €/кгв 11 магазина

    0

  3. Най-високо оценен от потребителите
    Pedigree Dentastix
    Най-високо оценен от потребителите

    Pedigree Dentastix

    Вкус: Пилешко месо

    1 / 7 / 28 / 35 бр.
    2,40 € - 15,89 € от 17,98 €/кгв 4 магазина

    0

  4. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    4 / 7 / 21 / 42 бр.
    2,70 € - 17,90 € от 10 €/кгв 5 магазина

    0

  5. Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 115гр 7бр

    Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 115гр 7бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    от1,90 € 16,52 €/кгв 11 магазина

    0

  6. Plaque Off Bones Зъбно Стик Куче за Малки породи с Вкус на с Вкус на Банан 340гр 20бр

    0

  7. Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 345гр 21бр

    Dentalife Стик за Зъбен Камък и Плака 345гр 21бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    от4,95 € 14,35 €/кгв 8 магазина

    0

  8. Virbac Veggiedent Fresh Small за Зъбен Камък и Плака 224гр 15бр

    0

  9. Pedigree Dentastix Oral Care

    Pedigree Dentastix Oral Care

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    4 / 56 бр
    2,54 € - 27,86 € от 12,48 €/кгв 4 магазина

    0

  10. Virbac VeggieDent Fresh Medium За Зъбен Камък и Плака 224гр 15бр

    0

  11. PlaqueOff Кости за Зъбен Камък и Плака 485гр

    0

  12. Pedigree Dentastix

    Pedigree Dentastix

    Вкус: Пилешко месо

    1 / 3 / 5 / 7 бр
    1,59 € - 27,83 € от 12,6 €/кг

    0

  13. Pedigree Dentastix Daily Fresh За Зъбен Камък И Плака 128гр 5 Бройки

    Pedigree Dentastix Daily Fresh За Зъбен Камък И Плака 128гр 5 Бройки

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    от2,98 € 23,28 €/кгв 3 магазина

    0

  14. Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    Pet Interest Tail Swingers Dental Twists

    за Възрастен Куче, Вкус: Телешко

    В 2 вкусове
    2,95 € - 3,40 € от 22,69 €/кгв 6 магазина

    0

  15. Pooch & Mutt Dental за Зъбен Камък и Плака 251гр 7бр

    Pooch & Mutt Dental за Зъбен Камък и Плака 251гр 7бр

    Вкус: Фъстъчено масло

    от4,99 € 19,88 €/кгв 2 магазина

    0

  16. Pedigree Стик за Зъбен Камък и Плака 1100гр 70бр

    0

  17. M.B.F. Lazy за Зъбен Камък И Плака 35гр

    M.B.F. Lazy за Зъбен Камък И Плака 35гр

    Вкус: Фъстъчено масло

    0,50 € 14,29 €/кг

    0

  18. Pedigree Dentastix Fresh Зъбно Стик Куче за Средни породи

    0

  19. Buster Dent Dental за Зъбен Камък и Плака 180гр 7бр

    Buster Dent Dental за Зъбен Камък и Плака 180гр 7бр

    за Възрастен Куче, Вкус: Говеждо месо

    2,20 € 12,22 €/кг

    0

  20. M.B.F. Lazy Dog Bakery Dental За Зъбен Камък И Плака 130гр 7 Бройки

    0

  21. Brit Стик За Зъбен Камък & Плака 120гр 7 Бройки

    Brit Стик За Зъбен Камък & Плака 120гр 7 Бройки

    за Възрастен Куче, Вкус: Мента

    от4,80 € 40 €/кгв 3 магазина

    0

  22. Dentalife

    Dentalife

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    5 / 15 бр
    1,60 € - 4,80 € от 10,81 €/кгв 8 магазина

    0

  23. Pedigree Dentastix Oral Care Medium за Зъбен Камък и Плака 1440гр 56бр

    0

  24. Pooch & Mutt PM1119

    Pooch & Mutt PM1119

    Вкус: Черен дроб

    4,99 € 19,88 €/кгв 2 магазина

    0

  25. Ceva Стик за Зъбен Камък и Плака 12 Бройки

    0

  26. DentaLife Stick за устна хигиена

    DentaLife Stick за устна хигиена

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    4 / 12 бр.
    1,50 € - 5,40 € от 8,76 €/кгв 5 магазина

    0

  27. M.B.F. Lazy

    0

  28. Le Chef Dental Sticks За Зъбен Камък И Плака 180гр

    0

  29. Celebrate Freshness Snack N' Bark За Зъбен Камък & Плака 5гр 20 Бройки

    Celebrate Freshness Snack N' Bark За Зъбен Камък & Плака 5гр 20 Бройки

    за Кученце, Вкус: Говеждо месо

    от2,50 € 500 €/кгв 6 магазина

    0

  30. Farmina Зъбно Стик Куче за Малки породи с Вкус на Мента

    0

  31. Farmina

    Farmina

    за Възрастен Куче, Вкус: Мента

    В 2 вкусове
    2,80 € - 2,90 € от 25,46 €/кг

    0

  32. Pedigree Dentastix Daily Fresh

    Pedigree Dentastix Daily Fresh

    за Възрастен Куче

    В 2 вкусове
    3,29 € - 3,31 € от 12,19 €/кгв 4 магазина

    0

  33. Ceva Стик за Зъбен Камък и Плака 12 Бройки

    0

  34. M.B.F. Стик За Зъбен Камък & Плака 600гр 30 Бройки

    M.B.F. Стик За Зъбен Камък & Плака 600гр 30 Бройки

    Вкус: Фъстъчено масло

    от9,50 € 15,83 €/кгв 4 магазина

    0

  35. STAC Lazy

    0

  36. M.B.F. LAZYDOG За Зъбен Камък И Плака 600гр 30 Бройки

    M.B.F. LAZYDOG За Зъбен Камък И Плака 600гр 30 Бройки

    Вкус: Пилешко месо

    от9,50 € 15,83 €/кгв 2 магазина

    0

  37. Lazydog За Зъбен Камък И Плака 130гр 7 Бройки

    Lazydog За Зъбен Камък И Плака 130гр 7 Бройки

    за Възрастен Куче

    от2,40 € 18,46 €/кгв 3 магазина

    0

  38. Nobby StarSnack Dental Sticks Large за Зъбен Камък & Плака 840гр 28 Бройки

    0

  39. Mastic Pet Стик За Зъбен Камък И Плака 100гр

    Mastic Pet Стик За Зъбен Камък И Плака 100гр

    Подходящо и за Котки, за Кученце, Вкус: Пилешко месо

    от2,85 € 28,5 €/кгв 2 магазина

    0

  40. Trixie Стик За Зъбен Камък & Плака 90гр 3 Бройки

    Trixie Стик За Зъбен Камък & Плака 90гр 3 Бройки

    Вкус: Пилешко месо

    от3,98 € 44,22 €/кгв 3 магазина

    0

  41. Pedigree Dentastix Daily Fresh за Зъбен Камък И Плака 110гр 7 Бройки

    Pedigree Dentastix Daily Fresh за Зъбен Камък И Плака 110гр 7 Бройки

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    от2,78 € 25,27 €/кгв 3 магазина

    0

  42. Buster Dent Бели Зъбни Месни Продукти За Зъбен Камък И Плака 110гр 28 Бройки

    0

  43. Naturea Daily Dental Care За Зъбен Камък И Плака 200гр

    Naturea Daily Dental Care За Зъбен Камък И Плака 200гр

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    7,51 € 37,55 €/кг

    0

  44. Dentalife Стик За Зъбен Камък И Плака 69гр

    Dentalife Стик За Зъбен Камък И Плака 69гр

    за Възрастен Куче, Вкус: Пилешко месо

    от7,81 € 113,19 €/кгв 2 магазина

    0

  45. True Leaf True Hemp Зъбни Стикчета За Устна Хигиена 100гр 7 Бройки

    0

  46. Догги Дентал Ябълка И Евкалипт 7 Стика Малък

    0

  47. Догги Дентал Мента и Ягода 7 Стиков Малък

    0

  48. Доги Дентал Ябълка и Евкалипт 7 Средни Стика

    0