Кремове за тяло

6 продукта
  1. Pharmasept Balance Body Cream 250ml

    Pharmasept Balance Body Cream 250ml

    Хидратация, за Суха / Много Суха / Чувствителна кожа

    10,59 € 42,36 €/л

    0

  2. Най-високо оценен от потребителите
    CeraVe SA Изглаждащ Крем Крем за Тяло 340 гр
    Най-високо оценен от потребителите

    CeraVe SA Изглаждащ Крем Крем за Тяло 340 гр

    Регенерация, за Суха / Много Суха кожа

    18,80 € 55,29 €/кг

    0

    С този крем забелязах разлика още от самия първи момент.
    5

    21 членове намериха тази рецензия за полезна

    Sofia_L7

    Sofia_L7

  3. La Roche Posay Lipikar Urea 10% Лосион За Тяло 400ml

    La Roche Posay Lipikar Urea 10% Лосион За Тяло 400ml

    Хидратация, за Суха / Много Суха / Чувствителна кожа

    25,99 € 64,98 €/л

    0

  4. CeraVe SA Изглаждащ Крем Крем За Тяло 177 гр

    CeraVe SA Изглаждащ Крем Крем За Тяло 177 гр

    Регенерация, за Суха / Много Суха кожа

    13,64 € 77,06 €/кг

    0

  5. CeraVe Интензивен Хидратиращ Лосион За Тяло 236 мл

    CeraVe Интензивен Хидратиращ Лосион За Тяло 236 мл

    Хидратация, за Суха / Много Суха / Чувствителна кожа

    16,99 € 71,99 €/л

    0

  6. La Roche Posay Lipikar Urea 10% Лосион За Тяло 200ml

    La Roche Posay Lipikar Urea 10% Лосион За Тяло 200ml

    Хидратация, за Суха / Много Суха / Чувствителна кожа

    18,40 € 92 €/л

    0