Безплатна доставка за пратки над 100 €!
Научи повече
Lafeber Пелети-ягоди Слънчев Овощен Пелет Храна Във Формата На Топка За Средни И Големи Папагали 284г
за Големи Папагали
15,90 € 55,99 €/кг
Lafeber Nutri-berries El Paso Пелети във формата на семена за корели Малки и средни птици
за Малки Папагали
15,90 € 55,99 €/кг
Lafeber Fruit Delight Avi-Cakes Храна Снакс За Малки Буджеригари 227гр Lf102
за Малки Папагали
12,90 € 56,83 €/кг

Пелети-ягоди Lafeber Слънчев овощен пелет Храна за малки и средни папагали 284g
за Средни Папагали
15,90 € 55,99 €/кг

Lafeber Tropical Fruit Gourmet Пелети Буджеригари – Пелети Фрукти Буджеригари – 556г 567г
за Малки Папагали
15,85 € 28,51 €/кгLafeber's Храна в Пелети 0.567kg
16,69 € 29,44 €/кгLafeber El-passo Nutriberries Хранителна Тренировъчна Закуска 284g
за Екзотични Птици
15,30 € 53,87 €/кг