1. Най-високо оценен от потребителите
    Zeolife Ръчно Изработен Сапун с Активен Въглен и Зеолит 125гр
    Най-високо оценен от потребителите

    Zeolife Ръчно Изработен Сапун с Активен Въглен и Зеолит 125гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Мазна

    7,60 € 55,2 €/кг

    0

    Почиства лицето в дълбочина и го усещаш.
    5

    3 членове намериха тази рецензия за полезна

    chterizi

    chterizi

  2. L' Erbolario Alba в Азия 100гр

    L' Erbolario Alba в Азия 100гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    3,90 €2,93 € 29,3 €/кг

    0

  3. Сапун от маслиново масло зелени люспи 500г Nature & Body

    Сапун от маслиново масло зелени люспи 500г Nature & Body

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    4,90 € 9,8 €/кг

    0

  4. Venus Secrets Магарешко Мляко И Арганово Масло 150гр

    Venus Secrets Магарешко Мляко И Арганово Масло 150гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    3,90 € 26 €/кг

    0

  5. Venus Secrets Магарешко Мляко и Алое Вера 150гр

    Venus Secrets Магарешко Мляко и Алое Вера 150гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    3,90 € 26 €/кг

    0

  6. Ръчно изработен сапун с маслиново масло Лимон 100г Rizes Crete

    0

  7. Rizes Crete Натурален Сапун Масло От Маслина С Магарешко Мляко 100гр

    0

  8. Seamuse Миконос 1 Брой Сапунено Блокче

    Seamuse Миконос 1 Брой Сапунено Блокче

    Употреба: Тяло / Ръце, Кожа: Всички типове

    Количество: 35 / 70 гр.
    2,30 € - 4,40 € от 62,86 €/кг

    0

  9. Seamuse Handmade Сапун Бугенвилея 70гр

    Seamuse Handmade Сапун Бугенвилея 70гр

    Употреба: Ръце / Тяло, Кожа: Всички типове

    4,40 € 62,86 €/кг

    0

  10. Seamuse Магарешко Мляко 70гр

    Seamuse Магарешко Мляко 70гр

    Употреба: Лице, Кожа: Чувствителна

    4,40 € 62,86 €/кг

    0

  11. Zeolife Ζεόλιθο Med

    Zeolife Ζεόλιθο Med

    Употреба: Тяло, Кожа: Суха

    7,60 € 39,2 €/кг

    0

  12. Zeolife Зеолит Мед Шоколад Кафе Канела Зелен Чай Луфа 125гр

    0

  13. Zeolife Магарешко Мляко Козе Портокал 125гр

    Zeolife Магарешко Мляко Козе Портокал 125гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Мазна

    7,60 € 39,2 €/кг

    0

  14. L' Erbolario Папавер Соаве Ароматизиран Сапун 100гр

    L' Erbolario Папавер Соаве Ароматизиран Сапун 100гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    4,60 €3,45 € 40 €/кг

    0

  15. Zeolife Ζεόλιθος MED

    Zeolife Ζεόλιθος MED

    Употреба: Тяло

    7,60 € 55,2 €/кг

    0

  16. KannaBio Коноп Актив 105гр

    KannaBio Коноп Актив 105гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Мазна

    4,65 € 44,29 €/кг

    0

  17. The Scottish Fine Soaps Сапунена Блокчета с Лавандула и Глицерин 220гр

    The Scottish Fine Soaps Сапунена Блокчета с Лавандула и Глицерин 220гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    12,50 €11,25 € 51,14 €/кг

    0

  18. Laurus Nobilis Сапунено Блокче 100гр

    Laurus Nobilis Сапунено Блокче 100гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    5,50 € 55 €/кг

    0

  19. Laurus Nobilis Сапунено Блокче с Магарешко Мляко 100гр

    Laurus Nobilis Сапунено Блокче с Магарешко Мляко 100гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    5,50 € 55 €/кг

    0

  20. Натурален 100гр

    Натурален 100гр

    Употреба: Ръце / Лице, Кожа: Суха

    2,90 € 29 €/кг

    0

  21. Sapon Сапун 100гр

    Sapon Сапун 100гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    4,50 € 45 €/кг

    0

  22. Paul Mitchell Чаено Дърво 150гр

    Paul Mitchell Чаено Дърво 150гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Мазна

    12,00 € 80 €/кг

    0

  23. Почистващ и ексфолиращ сапун за лице и тяло с вулканична лава, карите и алое 130гр Биосанто

    0

  24. KERKINI Сапунена Бара 120гр

    KERKINI Сапунена Бара 120гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    24,00 € 200 €/кг

    0

  25. Venus Secrets Сапунен Блокче 110гр

    Venus Secrets Сапунен Блокче 110гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    3,90 € 35,46 €/кг

    0

  26. Сапун с маслиново масло зелени люспи 100g Nature & Body

    Сапун с маслиново масло зелени люспи 100g Nature & Body

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    1,20 € 12 €/кг

    0

  27. Сапун с гръцки билки 90гр Biosantos

    Сапун с гръцки билки 90гр Biosantos

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    4,90 € 54,44 €/кг

    0

  28. Сапунено Блокче 120гр

    Сапунено Блокче 120гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    1,19 €0,95 € 7,92 €/кг

    0

  29. Сапун с алое вера 90 гр Биосантос

    Сапун с алое вера 90 гр Биосантос

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    4,90 € 54,44 €/кг

    0

  30. Канабис сапун 90гр Биосантос

    Канабис сапун 90гр Биосантос

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    5,90 € 65,56 €/кг

    0

  31. Olivellenic Organics Сапунен блок 90гр

    Olivellenic Organics Сапунен блок 90гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    2,50 € 27,78 €/кг

    0

  32. Сапун с маслиново масло Бял прах 500гр Nature & Body

    Сапун с маслиново масло Бял прах 500гр Nature & Body

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    3,90 € 7,8 €/кг

    0

  33. Nayia Сапунено Блокче с Масло от Маслина 90гр

    Nayia Сапунено Блокче с Масло от Маслина 90гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    4,90 € 54,44 €/кг

    0

  34. Сапун с маслиново масло Бял прах 100г Nature & Body

    Сапун с маслиново масло Бял прах 100г Nature & Body

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    0,90 € 9 €/кг

    0

  35. Сапун от магарешко мляко 90гр Biosanto

    Сапун от магарешко мляко 90гр Biosanto

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    5,90 € 65,56 €/кг

    0

  36. Rizes Crete Сапун Масло От Маслина Арган 100гр

    Rizes Crete Сапун Масло От Маслина Арган 100гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    1,50 € 39,9 €/кг

    0

  37. Zeolife Сапунена Блокче Със Zeolite Med®, Папая И Козе Мляко Противовъзпалителни, Противогъбични И Аналгетични Свойства 125гр

    0

  38. Venus Secrets Магарешко Мляко и Ванилия 110гр

    Venus Secrets Магарешко Мляко и Ванилия 110гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    3,90 € 36,36 €/кг

    0

  39. Zeolife Сапунена Бара Жасмин Козе Мляко И Масло От Маракуя 125гр

    Zeolife Сапунена Бара Жасмин Козе Мляко И Масло От Маракуя 125гр

    Употреба: Тяло / Лице, Кожа: Мазна

    7,60 € 43,2 €/кг

    0

  40. Melira Сапунен Блокче с Масло от Маслина 80гр

    Melira Сапунен Блокче с Масло от Маслина 80гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    0

  41. Seamuse Handmade Сапун 35гр

    Seamuse Handmade Сапун 35гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    0

  42. Seamuse Sunny-Sani Chalkidiki 1 Брой Сапунено Блокче

    Seamuse Sunny-Sani Chalkidiki 1 Брой Сапунено Блокче

    Употреба: Тяло / Ръце, Кожа: Всички типове

    Количество: 35 / 70 гр.
    2,30 € - 4,40 € от 62,86 €/кг

    0

  43. Seamuse Триондафил 1 Брой

    Seamuse Триондафил 1 Брой

    Употреба: Тяло, Кожа: Суха

    Количество: 35 / 70 гр.
    2,30 € - 4,40 € от 62,86 €/кг

    0

  44. Seamuse Handmade Сапун Смокиня С Макови Семена 35гр

    Seamuse Handmade Сапун Смокиня С Макови Семена 35гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    2,30 € 65,71 €/кг

    0

  45. Venus Secrets Магарешко Мляко И Мед 110гр

    Venus Secrets Магарешко Мляко И Мед 110гр

    Употреба: Тяло, Кожа: Всички типове

    3,90 € 34,55 €/кг

    0

  46. Seamuse Handmade Сапун Зехтин С Бентонитова Глина 100гр

    Seamuse Handmade Сапун Зехтин С Бентонитова Глина 100гр

    Употреба: Ръце / Тяло, Кожа: Всички типове

    4,40 € 44 €/кг

    0

  47. Seamuse Handmade Сапун Масло От Маслина С Бентонитова Глина 50гр

    Seamuse Handmade Сапун Масло От Маслина С Бентонитова Глина 50гр

    Употреба: Ръце / Тяло, Кожа: Всички типове

    2,30 € 46 €/кг

    0

  48. Haan Sunset Fleur 350мл

    Haan Sunset Fleur 350мл

    Употреба: Ръце, Кожа: Всички типове

    11,62 €10,78 €

    0