1. Keune Derma Regulate

    Keune Derma Regulate

    Тип коса: Мазна

    Опаковка: 300 / 1000 мл
    10,48 € 34,93 €/лв 2 магазина

    0

  2. Keune Care Tinta Color 300 мл

    Keune Care Tinta Color 300 мл

    Тип коса: Боядисана

    17,03 € 56,77 €/л

    0

  3. Keune Clean Slate Сух Шампоан 200ml

    Keune Clean Slate Сух Шампоан 200ml

    Σαμπουάν

    15,94 €14,79 € 73,95 €/л

    0

  4. Keune Thick Trick 200 мл

    Keune Thick Trick 200 мл

    Тип коса: Суха

    от16,57 € 82,85 €/лв 2 магазина

    0

  5. Keune Care Satin Oil 300 мл

    Keune Care Satin Oil 300 мл

    Тип коса: Всеки тип

    17,03 € 56,77 €/л

    0

  6. Keune Care Absolute

    0

  7. Keune Vital Nutrition 80мл

    Keune Vital Nutrition 80мл

    Тип коса: Увредена

    от3,92 € 49 €/лв 3 магазина

    0

  8. Keune Blonde Savior Изсветляващ Шампоан 300 мл

    Keune Blonde Savior Изсветляващ Шампоан 300 мл

    Тип коса: Боядисана

    от13,50 € 45 €/лв 2 магазина

    0

  9. Keune Care Vital Nutrition 300мл

    Keune Care Vital Nutrition 300мл

    Тип коса: Увредена

    от13,35 € 44,5 €/лв 3 магазина

    0

  10. Keune Dandruff Detox

    Keune Dandruff Detox

    Лечение: Пърхот / Сърбеж

    Опаковка: 300 / 1000 мл
    14,42 € 48,07 €/лв 2 магазина

    0

  11. Keune Care

    Keune Care

    Тип коса: Боядисана

    Опаковка: 80 / 300 / 1000 мл
    4,84 € - 25,00 € от 35,07 €/л

    0

  12. Keune Изглаждащ Шампоан 300мл

    Keune Изглаждащ Шампоан 300мл

    Тип коса: Непокорна

    от16,55 € 55,17 €/лв 2 магазина

    0

  13. Keune Шампоан За Чувствителен Скалп 300ml

    Keune Шампоан За Чувствителен Скалп 300ml

    Лечение: Чувствителен скалп, Тип коса: Крехка

    от15,20 € 50,67 €/лв 2 магазина

    0

  14. Keune Radiant Gloss

    0

  15. Keune Silver Savior

    Keune Silver Savior

    Тип коса: Боядисана

    Опаковка: 80 / 300 / 1000 мл
    4,84 € - 21,10 € от 62,5 €/л

    0

  16. Keune Шампоани Възстановяване И Подхранване

    Keune Шампоани Възстановяване И Подхранване

    Тип коса: Крехка

    от18,34 € в 2 магазина

    0

  17. Keune Velvet Smooth

    Keune Velvet Smooth

    Тип коса: Непокорна

    Опаковка: 80 / 1000 мл
    4,84 € 60,5 €/л

    0

  18. Keune Perfect Clarity

    Keune Perfect Clarity

    Опаковка: 300 / 1000 мл
    16,98 €15,76 € 52,53 €/л

    0

  19. Keune Long & Strong

    Keune Long & Strong

    Тип коса: Крехка

    Опаковка: 80 / 1000 мл
    4,84 € 60,5 €/л

    0

  20. Keune Сух Шампоан Обем 50мл

    Keune Сух Шампоан Обем 50мл

    Σαμπουάν

    от15,34 € 306,8 €/лв 2 магазина

    0

  21. Keune Шампоан Възстановяване и Подхранване 300ml

    0

  22. Keune Care

    Keune Care

    Тип коса: Къдрава

    Опаковка: 80 / 300 / 1000 мл
    10,60 € 132,5 €/л

    0

  23. Keune Tinta Color 80мл

    Keune Tinta Color 80мл

    Тип коса: Боядисана

    от4,74 € 59,25 €/лв 2 магазина

    0

  24. Keune Шампоани Хидратация 80мл

    Keune Шампоани Хидратация 80мл

    Тип коса: Боядисана

    4,74 € 59,25 €/л

    0

  25. Keune Keratin Smooth 80мл

    Keune Keratin Smooth 80мл

    8,62 €8,00 € 100 €/л

    0

  26. Keune Confidfent Curl 300мл

    Keune Confidfent Curl 300мл

    Тип коса: Къдрава

    25,16 €18,12 € 60,4 €/л

    0

  27. Keune 1922 by J.M. Purifying Шампоан против пърхот 250мл

    Keune 1922 by J.M. Purifying Шампоан против пърхот 250мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Всеки тип

    11,76 €10,91 € 43,64 €/л

    0