1. Ultrex Men Legend by CR7 360 мл

    Ultrex Men Legend by CR7 360 мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Всеки тип

    от2,54 € 7,06 €/лв 17 магазина

    0

  2. Ultrex Men Active Cool 360 мл

    Ultrex Men Active Cool 360 мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Всеки тип

    от2,90 € 8,06 €/лв 13 магазина

    0

  3. Ultrex Men Classic Action 2 в 1 360 мл

    Ultrex Men Classic Action 2 в 1 360 мл

    Лечение: Пърхот / Сърбеж, Тип коса: Всеки тип

    от2,80 € 7,78 €/лв 21 магазина

    0

  4. Ultrex Men Дълбоко Почистване 360ml

    Ultrex Men Дълбоко Почистване 360ml

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Нормална

    от2,80 € 7,78 €/лв 17 магазина

    0

  5. Ultrex Деликатно Докосване 360мл

    Ultrex Деликатно Докосване 360мл

    Лечение: Пърхот / Суха кожа на главата, Тип коса: Всеки тип

    от2,70 € 7,5 €/лв 21 магазина

    0

  6. Ultrex Ice Cool Menthol 360мл

    Ultrex Ice Cool Menthol 360мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Нормална

    от2,90 € 8,06 €/лв 16 магазина

    0

  7. Ultrex Интензивна Хидратация 360мл

    Ultrex Интензивна Хидратация 360мл

    Лечение: Пърхот / Суха кожа на главата, Тип коса: Суха

    от2,99 € 8,31 €/лв 16 магазина

    0

  8. Ultrex Успокояващ Шампоан Срещу Сърбеж 360мл

    Ultrex Успокояващ Шампоан Срещу Сърбеж 360мл

    Лечение: Пърхот / Сърбеж, Тип коса: Всеки тип

    от3,37 € 9,36 €/лв 2 магазина

    0

  9. Ultrex За Увредена И Боядисана Коса 360ml

    Ultrex За Увредена И Боядисана Коса 360ml

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Боядисана

    от2,80 € 7,78 €/лв 16 магазина

    0

  10. Ultrex Men 24h Fresh 360 Мл

    Ultrex Men 24h Fresh 360 Мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Всеки тип

    от2,76 € 7,67 €/лв 12 магазина

    0

  11. Ultrex Oil Control Refresh 610мл

    Ultrex Oil Control Refresh 610мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Мазна

    5,49 € 9 €/л

    0

  12. Ultrex Cool Sport Ментол 360мл

    Ultrex Cool Sport Ментол 360мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Всеки тип

    от2,80 € 7,78 €/лв 19 магазина

    0

  13. Ultrex Против Косопад 360ml

    Ultrex Против Косопад 360ml

    Лечение: Косопад / Пърхот, Тип коса: Всеки тип

    от2,90 € 8,06 €/лв 11 магазина

    0

  14. Ultrex Men Active Clean 3 В 1 360мл

    Ultrex Men Active Clean 3 В 1 360мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Всеки тип

    от2,87 € 7,97 €/лв 10 магазина

    0

  15. Ultrex Men Cool Sport Menthol 2x360мл

    Ultrex Men Cool Sport Menthol 2x360мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Нормална

    7,72 € 10,72 €/л

    0

  16. Ultrex Deep Clean Action 225мл

    Ultrex Deep Clean Action 225мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Всеки тип

    3,36 € 14,93 €/л

    0

  17. Ultrex 2 в 1 360мл

    Ultrex 2 в 1 360мл

    Лечение: Пърхот / Суха кожа на главата, Тип коса: Суха

    3,00 € 8,33 €/л

    0

  18. Ultrex Men Oil Control Fresh 360 мл

    Ultrex Men Oil Control Fresh 360 мл

    Лечение: Косопад / Пърхот, Тип коса: Мазна

    от2,76 € 7,67 €/лв 20 магазина

    0

  19. Ultrex Шампоан 360ml

    Ultrex Шампоан 360ml

    от3,90 € 10,83 €/лв 2 магазина

    0

  20. Ultrex Дълбоко Почистване 610ml

    Ultrex Дълбоко Почистване 610ml

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Всеки тип

    5,49 € 9 €/л

    0

  21. Ultrex Шампоан против Пърхот 360ml

    Ultrex Шампоан против Пърхот 360ml

    Лечение: Пърхот

    4,23 € 11,75 €/л

    0

  22. Ultrex 24h Fresh 360 мл

    Ultrex 24h Fresh 360 мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Всеки тип

    2,99 € 8,31 €/л

    0

  23. Ultrex Men Дълбоко Почистване 360ml

    Ultrex Men Дълбоко Почистване 360ml

    Тип коса: Всеки тип

    3,30 € 9,17 €/л

    0