1. Milk Shake Icy Blond 300 мл

    Milk Shake Icy Blond 300 мл

    Тип коса: Боядисана

    от16,94 € 56,47 €/лв 4 магазина

    0

  2. Milk Shake Shine 300 мл

    Milk Shake Shine 300 мл

    Тип коса: Боядисана

    от16,45 € 54,83 €/лв 4 магазина

    0

  3. Milk Shake Make My Day 300мл

    Milk Shake Make My Day 300мл

    Тип коса: Всеки тип

    от13,57 € 45,23 €/лв 4 магазина

    0

  4. Milk Shake Шампоан Запазване На Цвета 300мл

    Milk Shake Шампоан Запазване На Цвета 300мл

    Тип коса: Боядисана

    от12,00 € 40 €/лв 3 магазина

    0

  5. Milk Shake Care 300 мл

    Milk Shake Care 300 мл

    Тип коса: Боядисана

    от13,39 € 44,63 €/лв 4 магазина

    0

  6. Milk Shake Обем Кондиционер За Коса 1000ml

    Milk Shake Обем Кондиционер За Коса 1000ml

    Тип коса: Всеки тип

    от22,55 € 22,55 €/лв 2 магазина

    0

  7. Milk Shake Shine 1000мл

    Milk Shake Shine 1000мл

    Тип коса: Боядисана

    от30,95 € 30,95 €/лв 3 магазина

    0

  8. Milk Shake Curl Passion 300 мл

    Milk Shake Curl Passion 300 мл

    Тип коса: Къдрава

    от14,57 € 48,57 €/лв 5 магазина

    0

  9. Milk Shake Moisture Plus 300мл

    Milk Shake Moisture Plus 300мл

    Тип коса: Суха

    18,39 € 61,3 €/л

    0

  10. Milk Shake Шампоан Хидратация 300мл

    Milk Shake Шампоан Хидратация 300мл

    Тип коса: Суха

    от16,92 € 56,4 €/лв 3 магазина

    0

  11. Milk Shake Purifying Blend 300мл

    Milk Shake Purifying Blend 300мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Всеки тип

    11,40 € 38 €/л

    0

  12. Milk Shake Purifying Blend 300мл

    Milk Shake Purifying Blend 300мл

    Лечение: Пърхот

    от11,31 € 37,7 €/лв 4 магазина

    0

  13. Milk Shake Шампоан Възстановяване И Подхранване 300мл

    0

  14. Milk Shake Volume Solution 300 мл

    Milk Shake Volume Solution 300 мл

    Тип коса: Всеки тип

    от10,32 € 34,4 €/лв 6 магазина

    0

  15. Milk Shake Shine 1000мл

    Milk Shake Shine 1000мл

    Тип коса: Боядисана

    от30,83 € 30,83 €/лв 3 магазина

    0

  16. Milk Shake Енергизиращ Балсам 300мл

    Milk Shake Енергизиращ Балсам 300мл

    Тип коса: Крехка

    от10,49 € 34,97 €/лв 4 магазина

    0

  17. Milk Shake Дълбоко Почистване 300мл

    Milk Shake Дълбоко Почистване 300мл

    Тип коса: Всеки тип

    17,00 € 56,67 €/л

    0

  18. Milk Shake Care 300 мл

    Milk Shake Care 300 мл

    Тип коса: Боядисана

    от15,48 € 51,6 €/лв 3 магазина

    0

  19. Milk Shake Lifestyling Сух Шампоан 200мл

    Milk Shake Lifestyling Сух Шампоан 200мл

    Тип коса: Суха

    от30,02 € 150,1 €/лв 2 магазина

    0

  20. Milk Shake Shine 300 мл

    Milk Shake Shine 300 мл

    Тип коса: Боядисана

    от15,81 € 52,7 €/лв 4 магазина

    0

  21. Milk Shake Cold Brunette 300 мл

    Milk Shake Cold Brunette 300 мл

    Тип коса: Боядисана

    от18,39 € 61,3 €/лв 4 магазина

    0

  22. Milk Shake Integrity & Strength 300мл

    Milk Shake Integrity & Strength 300мл

    Тип коса: Увредена

    21,50 € 71,67 €/л

    0

  23. Milk Shake Hair Coloring Шампоан за Възстановяване/Подхранване и Хидратация за Крехка Коса

    0

  24. Milk Shake Шампоан Защита На Цвета 10мл

    Milk Shake Шампоан Защита На Цвета 10мл

    Тип коса: Боядисана

    от0,96 € 96 €/лв 2 магазина

    0

  25. Milk Shake K-respect Keratin System 500мл

    Milk Shake K-respect Keratin System 500мл

    Тип коса: Непокорна

    22,50 € 45 €/л

    0

  26. Milk Shake Purifying Blend 1000мл

    Milk Shake Purifying Blend 1000мл

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Мазна

    73,45 € 73,45 €/л

    0

  27. Milk Shake Make My Day 1000 мл

    Milk Shake Make My Day 1000 мл

    Σαμπουάν

    от31,25 € 31,25 €/лв 2 магазина

    0

  28. Milk Shake Шампоан 10мл

    0

  29. Milk Shake K Respect 300мл

    0

  30. Milk Shake Лимонада 10мл

    Milk Shake Лимонада 10мл

    Тип коса: Боядисана

    3,29 € 329 €/л

    0

  31. Milk Shake Арганово Масло 300мл

    Milk Shake Арганово Масло 300мл

    Тип коса: Всеки тип

    от13,03 € 43,43 €/лв 4 магазина

    0

  32. Milk Shake Moisture & More 1000мл

    Milk Shake Moisture & More 1000мл

    Тип коса: Суха

    от36,58 € 36,58 €/лв 2 магазина

    0

  33. Milk Shake Cold Brunette 1000 мл

    Milk Shake Cold Brunette 1000 мл

    Тип коса: Боядисана

    от28,75 € 28,75 €/лв 4 магазина

    0

  34. Milk Shake K-respect 50мл

    Milk Shake K-respect 50мл

    Тип коса: Непокорна

    от5,99 € 119,8 €/лв 2 магазина

    0

  35. Milk Shake Шампоан Защита на Цвета и Блясък за Боядисана Коса 10ml 10gr

    0

  36. Milk Shake Color Care 1000мл

    Milk Shake Color Care 1000мл

    Тип коса: Боядисана

    31,05 € 31,05 €/л

    0

  37. Milk Shake K-Respect Подготвящ Рефил 750мл

    Milk Shake K-Respect Подготвящ Рефил 750мл

    Тип коса: Всеки тип

    38,00 € 50,67 €/л

    0

  38. Milk Shake Подхранващ Шампоан 300мл

    Milk Shake Подхранващ Шампоан 300мл

    Тип коса: Всеки тип

    от15,88 € 52,93 €/лв 5 магазина

    0

  39. Milk Shake Insta Light 1000мл

    Milk Shake Insta Light 1000мл

    Тип коса: Боядисана

    67,65 € 67,65 €/л

    0

  40. Milk Shake Color Care Шампоан за Възстановяване/Подхранване и Хидратация 50мл

    0

  41. Milk Shake Color Care 1000мл

    Milk Shake Color Care 1000мл

    Тип коса: Боядисана

    45,39 € 45,39 €/л

    0

  42. Milk Shake Шампоан за Дълбоко Почистване 10ml

    0

  43. Milk Shake Енергизиращ Балсам 1000мл

    Milk Shake Енергизиращ Балсам 1000мл

    Тип коса: Всеки тип

    от27,57 € 27,57 €/лв 2 магазина

    0

  44. Milk Shake Energizing Blend Шампоан против Пърхот и Косопад 10мл

    0

  45. Milk Shake Normalizing Blend Шампоан 10мл

    Milk Shake Normalizing Blend Шампоан 10мл

    Тип коса: Нормална

    14,42 € 1.442 €/л

    0

  46. Milk Shake Color Care Maintainer 300мл

    Milk Shake Color Care Maintainer 300мл

    Тип коса: Боядисана

    от11,01 € 36,7 €/лв 3 магазина

    0

  47. Milk Shake Curl Passion 1000мл

    Milk Shake Curl Passion 1000мл

    Тип коса: Къдрава

    от33,76 € 33,76 €/лв 2 магазина

    0

  48. Milk Shake Normalizing Blend 300 мл

    Milk Shake Normalizing Blend 300 мл

    Лечение: Чувствителен скалп, Тип коса: Мазна

    от19,50 € 65 €/лв 2 магазина

    0