1. CHI Infra

    CHI Infra

    Тип коса: Всеки тип

    Опаковка: 59 / 177 / 355 / 946 мл
    3,68 € - 22,00 € от 23,15 €/лв 15 магазина

    0

  2. CHI Argan Oil 739мл

    CHI Argan Oil 739мл

    Тип коса: Увредена

    от20,22 € 27,36 €/лв 8 магазина

    0

  3. CHI Keratin - Шампоан за Възстановяване и Регенерация 355ml

    0

  4. CHI Keratin

    CHI Keratin

    Тип коса: Всеки тип

    Опаковка: 59 / 946 мл
    5,40 € - 25,16 € от 27,48 €/лв 5 магазина

    0

  5. CHI Magnified Volume

    CHI Magnified Volume

    Тип коса: Всеки тип

    Опаковка: 355 / 946 мл
    11,80 € - 32,00 € от 33,24 €/лв 2 магазина

    0

  6. CHI Black Seed Oil

    CHI Black Seed Oil

    Тип коса: Всеки тип

    Опаковка: 355 / 739 мл
    12,00 € - 19,83 € от 26,39 €/лв 6 магазина

    0

  7. CHI Rose Hip Oil Color Nurture

    CHI Rose Hip Oil Color Nurture

    Тип коса: Боядисана

    Опаковка: 340 / 739 мл
    11,90 € - 22,26 € от 31,12 €/лв 3 магазина

    0

  8. CHI Cleancare – Дълбоко Почистващ 355ml

    CHI Cleancare – Дълбоко Почистващ 355ml

    Σαμπουάν

    от16,50 € 46,48 €/лв 2 магазина

    0

  9. CHI Tea Tree Oil Шампоан за Чувствителен Скалп 739мл

    CHI Tea Tree Oil Шампоан за Чувствителен Скалп 739мл

    Лечение: Чувствителен скалп, Тип коса: Мазна

    29,20 € 39,51 €/л

    0

  10. CHI Арганово Масло 340ml

    CHI Арганово Масло 340ml

    Тип коса: Мазна

    от11,52 € 33,88 €/лв 13 магазина

    0

  11. CHI Tea-tree oil - Шампоан против пърхот 340ml

    CHI Tea-tree oil - Шампоан против пърхот 340ml

    Лечение: Чувствителен скалп

    от13,70 € 40,29 €/лв 8 магазина

    0

  12. CHI Deep Brilliance Olive & Monoi

    CHI Deep Brilliance Olive & Monoi

    Тип коса: Всеки тип

    Опаковка: 355 / 946 мл
    10,74 € - 23,71 € от 25,9 €/лв 3 магазина

    0

  13. CHI Масло от Чаено Дърво 739мл

    CHI Масло от Чаено Дърво 739мл

    Σαμπουάν

    от25,65 € 34,71 €/лв 2 магазина

    0

  14. CHI Vibes Сух Шампоан 74гр

    CHI Vibes Сух Шампоан 74гр

    Σαμπουάν

    от7,26 € 98,11 €/кгв 2 магазина

    0

  15. CHI Black Seed Oil Сух Шампоан 150мл

    CHI Black Seed Oil Сух Шампоан 150мл

    Тип коса: Всеки тип

    от12,10 € 80,67 €/лв 3 магазина

    0

  16. CHI Hydratecare – Хидратиращ Шампоан 355мл

    0

  17. CHI Aloe Vera

    CHI Aloe Vera

    Тип коса: Къдрава

    Опаковка: 340 / 739 мл
    12,48 € - 21,73 € от 30,37 €/лв 10 магазина

    0

  18. CHI Colorcare – Кондиционер За Коса Color Lock 355ml

    CHI Colorcare – Кондиционер За Коса Color Lock 355ml

    Тип коса: Боядисана

    от16,50 € 46,48 €/лв 2 магазина

    0

  19. CHI Rose Hip Oil Шампоан За Защита На Цвета И Блясък За Боядисана Коса 340ml

    0

  20. CHI Изглаждащ Шампоан 355мл

    CHI Изглаждащ Шампоан 355мл

    Σαμπουάν

    от14,95 € 42,11 €/лв 3 магазина

    0

  21. CHI Ionic Color Illuminate 739мл

    CHI Ionic Color Illuminate 739мл

    Тип коса: Боядисана

    37,65 € 50,95 €/л

    0

  22. CHI Volumecare 355мл

    CHI Volumecare 355мл

    Тип коса: Права

    от12,34 € 34,76 €/лв 2 магазина

    0

  23. CHI Шампоан Хидратация 355мл

    CHI Шампоан Хидратация 355мл

    Тип коса: Къдрава

    16,50 € 46,48 €/л

    0

  24. CHI Naturals 355 мл

    CHI Naturals 355 мл

    Лечение: Суха кожа на главата

    23,10 € 65,07 €/л

    0

  25. CHI Illuminate

    CHI Illuminate

    Тип коса: Боядисана

    Опаковка: 355 мл

    0

  26. CHI Vibes Hair Сух Шампоан 355мл

    0

  27. CHI Man The One 30мл

    CHI Man The One 30мл

    Лечение: Чувствителен скалп, Тип коса: Всеки тип

    от2,42 € 80,67 €/лв 2 магазина

    0

  28. CHI Vibes Сух Шампоан 157мл

    CHI Vibes Сух Шампоан 157мл

    Тип коса: Всеки тип

    от11,52 € 73,38 €/лв 3 магазина

    0

  29. CHI PowerPlus - Шампоан срещу косопад 355мл

    CHI PowerPlus - Шампоан срещу косопад 355мл

    Лечение: Чувствителен скалп / Суха кожа на главата, Тип коса: Всеки тип

    от15,48 € 43,61 €/лв 4 магазина

    0

  30. CHI Power Plus Система За Възстановяване На Коса 946мл

    CHI Power Plus Система За Възстановяване На Коса 946мл

    Лечение: Суха кожа на главата, Тип коса: Всеки тип

    от43,06 € 45,52 €/лв 2 магазина

    0

  31. CHI Enviro American Smoothing Treatment

    CHI Enviro American Smoothing Treatment

    Тип коса: Всеки тип

    Опаковка: 355 / 946 мл
    11,03 € - 32,52 € от 32,11 €/лв 2 магазина

    0