1. Най-високо оценен от потребителите
    Sebamed Every Day
    Най-високо оценен от потребителите

    Sebamed Every Day

    Тип коса: Нормална

    Опаковка: 200 / 400 мл
    6,77 € - 13,72 € от 32,83 €/лв 45 магазина

    0

  2. Sebamed Relief 5% Урея 200мл

    Sebamed Relief 5% Урея 200мл

    Лечение: Суха кожа на главата / Сърбеж, Тип коса: Крехка

    от9,68 € 48,4 €/лв 32 магазина

    0

  3. Sebamed Против Косопад 200ml

    Sebamed Против Косопад 200ml

    Лечение: Косопад, Тип коса: Всеки тип

    от9,46 € 47,3 €/лв 53 магазина

    0

  4. Sebamed Anti-Dandruff

    Sebamed Anti-Dandruff

    Лечение: Пърхот / Сърбеж, Тип коса: Мазна

    Опаковка: 200 / 400 мл
    9,68 € 48,4 €/лв 46 магазина

    0

  5. Sebamed Възстановяващ 200ml

    Sebamed Възстановяващ 200ml

    Тип коса: Суха

    от6,93 € 34,65 €/лв 37 магазина

    0

  6. Sebamed Против Пърхот 200ml

    Sebamed Против Пърхот 200ml

    Лечение: Пърхот, Тип коса: Мазна

    7,98 € 39,9 €/л

    0

  7. Sebamed Relief 5 % Urea

    Sebamed Relief 5 % Urea

    Лечение: Суха кожа на главата / Сърбеж, Тип коса: Суха

    11,40 € 57 €/л

    0

  8. Sebamed Шампоан Против Пърхот 400ml

    Sebamed Шампоан Против Пърхот 400ml

    Лечение: Пърхот / Чувствителен скалп, Тип коса: Мазна

    от13,70 € 34,25 €/лв 15 магазина

    0

  9. Sebamed Шампоан против пърхот 200ml

    Sebamed Шампоан против пърхот 200ml

    Лечение: Пърхот / Сърбеж, Тип коса: Мазна

    8,21 € 41,05 €/л

    0

  10. Sebamed 5% Урея 200мл

    Sebamed 5% Урея 200мл

    Лечение: Чувствителен скалп / Суха кожа на главата, Тип коса: Непокорна

    11,39 € 56,95 €/л

    0

  11. Sebamed Шампоан Против Пърхот 400ml

    0

  12. Sebamed Шампоан за Чувствителен Скалп 200мл

    Sebamed Шампоан за Чувствителен Скалп 200мл

    Лечение: Чувствителен скалп, Тип коса: Боядисана

    7,40 € 37 €/л

    0

  13. Sebamed Every Day Шампоан 50мл

    Sebamed Every Day Шампоан 50мл

    Лечение: Чувствителен скалп, Тип коса: Нормална

    1,90 € 38 €/л

    0

  14. Sebamed Colour Care Шампоан За Защита На Цвета 200мл

    Sebamed Colour Care Шампоан За Защита На Цвета 200мл

    Тип коса: Боядисана

    от7,59 € 37,95 €/лв 2 магазина

    0

  15. Sebamed Шампоан 200мл

    Sebamed Шампоан 200мл

    Тип коса: Суха

    19,92 € 99,6 €/л

    0