1. Kalliston Сапун Почистване на Лице 85гр

    Kalliston Сапун Почистване на Лице 85гр

    за Хидратация / Против стареене, Кожа: Склонна към акне

    от6,10 € 71,77 €/кгв 2 магазина

    0

  2. Kalliston Olive Leaf & Donkey Milk Пяна Почистване на Лице 150мл

    Kalliston Olive Leaf & Donkey Milk Пяна Почистване на Лице 150мл

    Антиоксидантно действие, Кожа: Склонна към акне

    от11,50 € 76,67 €/млв 2 магазина

    0

  3. Kalliston Konjac Aloe Гъби Конджак Почистване на Лице 0.1гр

    Kalliston Konjac Aloe Гъби Конджак Почистване на Лице 0.1гр

    Антиоксидантно действие, Кожа: Чувствителна

    5,50 € 55.000 €/кг

    0

  4. Kalliston Konjac Detox Гъби Конджак Почистване на Лице 0.1гр

    Kalliston Konjac Detox Гъби Конджак Почистване на Лице 0.1гр

    Кожа: Мазна/Склонна към акне

    5,50 € 55.000 €/кг

    0

  5. Kalliston Activated Carbon Сапун Почистване на Лице 110гр

    Kalliston Activated Carbon Сапун Почистване на Лице 110гр

    Антиоксидантно действие / Против стареене

    4,00 € 36,36 €/кг

    0

  6. Kalliston Мицеларна Вода True Cleanser 3 в 1 Премахване на грим 250 мл

    Kalliston Мицеларна Вода True Cleanser 3 в 1 Премахване на грим 250 мл

    за Блясък, Кожа: Всички типове

    от5,33 € 21,32 €/млв 2 магазина

    0