Безплатна доставка за пратки над 100 €!
Научи повечеBarf Food
14 продукта
Лакомства/закуски за кучетаБарфхрана Дехидратирани Пилешки Вратове Лакомство за Кучета 100г
с: Пилешко месо / Риба тон
4,80 € 48 €/кг
Лакомства/закуски за кучетаBarf Food Сосаж За Куче 500гр
с: Заек / Заек / Зеленчуци / Плодове / Месо / Зехтин
6,55 € 13,1 €/кг
Лакомства/закуски за кучетаBarf Food Сосаж За Куче 500гр
с: Агнешко месо / Зеленчуци / Плодове / Месо / Зехтин
6,55 € 13,1 €/кг



- Лакомства/закуски за кучета
Barffood Сушени пилешки пера за кучета 100 гр
с: Пилешко месо / Риба тон
4,80 € 48 €/кг - Лакомства/закуски за кучета
Barffood Сушени Натурални Лакомства Пръчици от Заешка Кожа 100г
с: Заек / Риба тон
4,80 € 48 €/кг - Лакомства/закуски за кучета
Barf Food Вкусна Лакомство За Куче Ухо 100гр
с: Агнешко месо
4,80 € 48 €/кг - Лакомства/закуски за кучета
Barf Food Сосаж За Куче 500гр
с: Елен / Зеленчуци / Плодове / Месо / Зехтин
6,55 € 13,1 €/кг - Лакомства/закуски за кучета
Barf Food Сосаж За Куче 500гр
с: Дива свиня / Зеленчуци / Плодове / Месо / Зехтин
6,55 € 13,1 €/кг - Лакомства/закуски за кучета
Barf Food Сосаж За Куче 500гр
с: Телешко / Говеждо месо / Зеленчуци / Плодове / Месо / Зехтин
6,55 € 13,1 €/кг - Лакомства/закуски за кучета
Barf Food Сосаж За Куче С Турция Пилешко Дива Свиня Зеленчуци Плодове Месо И Зехтин 500гр
с: Пуйка / Пилешко месо / Дива свиня / Зеленчуци / Плодове / Месо / Зехтин
6,55 € 13,1 €/кг