Безплатна доставка за пратки над 100 €!
Научи повечеLafeber's
29 продукта
Храни за птициПелети-ягоди Lafeber Слънчев овощен пелет Храна за малки и средни папагали 284g
за Средни Папагали
15,90 € 55,99 €/кг
Храни за птициLafeber Тропически Плодови Гурме Пелети Буджеригари 567г
за Малки Папагали
15,69 € 27,67 €/кг
Храни за птициLafeber Fruit Delight Avi-Cakes Храна Снакс За Малки Буджеригари 227гр Lf102
за Малки Папагали
12,90 € 56,83 €/кг



- Храни за птици
Lafeber Tropical Fruit Gourmet Пелети Буджеригари – Пелети Фрукти Буджеригари – 556г 567г
за Малки Папагали
15,85 € 28,51 €/кг - Храни за птици
Lafeber Fruit Delight Avi-cakes Храна Снакс За Папагали 227гр
за Канарчета
12,90 € 56,83 €/кг - Храни за птици
Lafeber's Fruit Delight Avi-Cakes Храна в Пелети 0.227кг
за Канарчета
14,90 € 65,64 €/кг - Храни за птици
Lafeber El-passo Nutriberries Хранителна Тренировъчна Закуска 284g
за Екзотични Птици
15,30 € 53,87 €/кг - Храни за птици
Lafeber Nutri-Berries Garden Veggie За Средни Папагали 284гр
за Средни Папагали
15,39 € 54,19 €/кг - Храни за птици
Lafeber Тропически Плод Nutri-berries За Буджеригари 284г
за Малки Папагали
15,47 € 54,47 €/кг - Храни за птици
Lafeber Nutri-berries El Paso Пелети във формата на семена за корели Малки и средни птици
за Малки Папагали
15,90 € 55,99 €/кг - Храни за птици
Lafeber Sunny Orchard Nutri-berries за папагали 284гр
за Средни Папагали
15,90 € 55,99 €/кг - Храни за птици
Lafeber Sunny Orchard Nutri-berries за папагали 284гр
за Средни Папагали
15,90 € 55,99 €/кг